0

REMI U LUČANIMA: Mladost i Vojvodina podelili bodove!

Objavljeno: 17.02.23 u 17:59

Rezultat kojim obe ekipe mogu biti zadovoljne

Fudbaleri Vojvodine i Mladosti odigrali su nerešeno 1:1 u Lučanima, u okviru 22. kola MozzartBet Superlige Srbije.

Dosta izjednačen meč smo videli u Lučanima i prema prikazanoj igri možemo konstatovati da je konačan rezultat sasvim realan.

Bolje su otvorili domaći susret i u par navrata zapretili ali je Lazar Carević sigurno intervenisao. Iako je Mladost bila za nijansu konkretnija, prvi do vođstva stižu igrači Vojvodine. Svoj prvenac u novosadskom klubu je postigao Mamadu Traore u 34. minutu pa su gosti otišli na pauzu sa minimalnom prednošću.

Lučani su zaigrali hrabrije u nastavku i nagrada je stigla u 78. minutu. Nekadašnji igrač Crvene zvezde, Marko Mirić, zatresao je mrežu drugi put ove sezone u dresu Mladosti i tako doneo vredan bod svom timu.

Vojvodina je ostala 5. sa 38 osvojenih bodova, dok su Lučani na 13. mestu sa 19 bodova.