0

SVE BOLJA FORMA ZA SRBINA: Luka Jović pogodio – Fiorentina vodi! (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.23 u 20:01

Sjajan trzaj glavom!

Fudbaleri Fiorentine gostuju ekipi Brage u okviru doigravanja za osminu finala Lige konferencija. Na poluvremenu italijanska ekipa je vodila sa 1:0.

Strelac jedinog pogotka je srpski napadač Luka Jović, koji je pogodio u nadoknadi vremena prvog poluvremena.

Kapiten Viole, Biragi je centrirao, a sjajnim utrčavanjem i još boljim trzajem glavom, Luka Jović je zatresao mrežu portugalske ekipe.

Ovo je drugi gol u februaru za srpskog napadača nakon što je pogodio i protiv Torina u okviru Serije A.

Definitivno se može naslutiti sve bolja forma srpskog napadača, te se nadamo da je ovo izlaz iz krize u kojoj je bio.