0

GUDELJ UMALO POSTIGAO AUTOGOL SA POLA TERENA: Srpski reprezentativac imao više sreće nego pameti! (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.23 u 22:17

Veoma nesmotren potez srpskog veziste

Fudbaleri Sevilje u ovom trenutku igraju meč 1/16 finala Lige evrope protiv PSV-a. Na poluvremenu je rezultat 1:0 a gol za špansku ekipu postigao je En Nasri u nadoknadi vremena.

Srpski reprezentativac, Nemanja Gudelj, našao se u startnoj postavi Sevilje. On je u 16. minutu imao mnogo sreće.

Naime, Gudelj je bio pod pritiskom na sredini terena i hteo je da vrati loptu golmanu, Bonu. Srbin se nije okrenuo da vidi gde je njegov čuvar mreže, već je pomalo panično poslao jaču loptu nazad.

Bono je u tom trenutku bio na nekih 20 metara od svog gola, pa je morao da sprinta nazad i da se baci. Na njihovu sreću, lopta nije išla u gol i rezultat je ostao nepromenjen.

Sigurno da bi to to bio jedan od najluđih autogolova u poslednjih nekoliko godina.