0

DVA PONIŠTENA GOLA I MINIMALNA POBEDA JUVENTUSA: Vlahoviću i Kostiću pripao duel Srba! (VIDEO)

Objavljeno: 12.02.23 u 20:12

Ovo je bila treća vezana pobeda kluba iz Torina

Fudbaleri Juventusa savladali su Fiorentinu 1:0, u okviru 22. kola italijanske Serije A.

Srpski reprezentativci, Nikola Milenković i Filip Kostić, odigrali su ceo meč za svoje timove, dok je Dušan Vlahović zamenjen u 65. minutu.

U prvom poluvremenu videli smo rezervisanu igru oba tima a domaći su stigli do vođstva u 34. minutu, kada je Rabio pogodio na asistenciju Anhela di Marije.

U nastavku meča, Fiorentina se otvorila, što je dalo priliku igračima „Stare dame“ da zaprete iz kontanapada. U 59. minutu Dušan Vlahović je postigao gol ali je on poništen nakon intervencije iz VAR sobe.

Umalo da gosti šokiraju Juventus, pošto je Kastrovili pogodio u 89. minutu za izjednačenje. Ipak pomoćni sudija je javio glavnom sudiji da je sumnjiva pozicija u pitanju a nakon gledanja snimka, gol je poništen i Juventus je odneo bitnu pobedu.

Ekipa Masimilijana Alegrija je 9. sa 29 bodova a Fiorentina se nalazi na 14. mestu sa 24 osvojenih bodova.