0

POLUVREME IZ UDŽBENIKA: Vojvodina bolja od Kolubare na „Karađorđu“! (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.23 u 18:13

Novosađani nastavljaju sa odličnim partijama u prolećnom delu sezone

Fudbaler Vojvodine savladali su ekipu Kolubare na „Karađorđu“ rezultatom 3:0. Sva tri gola viđena su u drugom poluvremenu, gde cu „Lale“ potpuno nadigrale Lazarevčane.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo uzbuđenja pa je viđeno svega 5 šuteva, od kojih je samo jedan išao u okvir gola.

Nastavak igre nije mogao bolje da počne za domaće, koji preko bivšeg fudbalera Crvene zvezde, Veljka Simića, stižu do vođstva u 46. minutu.

U 64. minutu Nikola Čumić je duplirao prednost Voše, pošto je bio precizan sa bele tačke. Filip Malbašić je 10 minuta kasnije krunisao svoju dobru partiju golom i tako overio trijumf svog tima.

Vojvodina je sada 5. sa 37 bodova, dok je Kolubara na 9. mestu sa 23 osvojena boda.