0

(POLUVREME) FURIOZAN START ZVEZDE ZA UBEDLJIVO VOĐSTVO: Voždovac potpuno nemoćan protiv crveno-belih! (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.23 u 14:48

Fenomenalno poluvreme crveno-belih!

Fudbaleri Crvene zvezde na poluvremenu vode sa 3:0 protiv Voždovca u 21. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Od početka su crveno-beli dominirali, te vrlo rano ‘načeli’ Zmajeve.

Igrao se deseti minut, a sjajnu loptu je poslao Gelor Kanga, ka Aleksu Vigu, koji je odmah uposlio Aleksandra Pešića, a defanzivac Voždovca, Mateja Đorđević, povukao je za dres napadača Crvene zvezde te je sudija pokazao na belu tačku, a nakon VAR provere i crveni karton štoperu domaćih.

Loptu je uzeo Kanga i uspešno realizovao penal, ali tek u 15. minutu s obzirom da je VAR provera dugo trajala.

Nakon postignutog gola nisu crveno-beli stali, već u istom tempu nastavili ka golu Voždovca. Samo četiri minuta nakon što su došli do vođstva, isto su i duplirali.

Sjajnu loptu je poslao Gelor Kanga ka Osmanu Bukariju kojem je ostao lakši deo posla, te je rutinski doveo svoj tim u prednost od 2:0.

Nisu se zadovoljili igrači Zvezde tu, očigledno ‘gladni’ golova nakon remija sa Vojvodinom. U 24. minutu centrirao je Azarov, lopta je stigla do Ivanića koji je iz prve poslao loptu ka Kataiju koji ju je rutinski smestio u mrežu.