0

FULAM BOLJI OD NOTINGEM FORESTA: Mitrović produžio golgeterski post! (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.23 u 18:41

Srpski napadač je poslednji put zatresao mrežu 3. januara protiv Lestera

Fudbaleri Fulama zabeležili su pobedu na „Krejven Kotidžu“ protiv ekipe Notingem Foresta 2:0.

Srpski napadač, Aleksandar Mitrović, proveo je na terenu 84 minuta, kada je zamenjen.

Domaći su poveli u 17. minutu nakon sjajne minijature Brazilca, Vilijana, koji je prvo lažnjakom izbacio svog defanzivca a potom uputio precizan udarac iskosa sa desne strane.

Imao je Mitrović odličnu šansu da se upiše u strelce u 35. minutu, kada je odlično fintirao štopera Notingema, ali je loše zahvatio loptu i šutirao preko gola iz neposredne blizine.

Ovaj promašaj nije skupo plaćen, pošto je rezervista, Marko Solomon, overio trijumf Fulama u 88. minutu.

Klub iz Londona je sada na 7. mestu sa 35 bodova, dok je Notingem Forest na 14. poziciji sa 24 osvojena boda.