0

BEN PONOVO STRELAC: Bivši igrač Zvezde overio pobedu Apoela!

Objavljeno: 11.02.23 u 16:55

Ovo je drugi pogodak Bena za kiparski klub

Apoel je savladao ekipu Paralimnija rezultatom 1:2 a novi gol za Kiprane, postigao je bivši fudbaler Crvene zvezde, El Fardu Ben.

Big Ben“ je duplirao vođstvo svoje ekipe u 60. minutu. Klub iz Nikozije je stigao do prednosti u 28. minutu, golom Federika Makede, nekada velike nade Mančester Junajteda.

Paralimni je uspeo da ublaži poraz, pošto je u 75. minutu precizan bio Meira ali nisu uspeli da dođu do boda u završnici meča.

Apoel je i dalje 2. sa 52 boda, dva manje od prvoplasiranog AEK-a iz Larnake. Paralimni je na 11. poziciji sa 17 osvojenih bodova.