0

REAL SA ‘POLA GASA’ PROTIV AL AHLIJA: Spremni su za veliko finale!

Objavljeno: 08.02.23 u 22:21

Opravdali su očekivanja!

Fudbaleri Real Madrida sastali su se sa Al Ahlijem u okviru polufinala Svetskog klupskog prvenstva i tom prilikom slavili, rezultatom 1:4.

Jedini pogodak viđen je u 42. minutu susreta, kada je precizan bio Vinisijus Žunior. Već na startu drugog dela susreta, rezultat je poduplao Federiko Valverde.

Igrao se 65. minut kada je nadu Al Ahliju vratio Ali Malul sa bele tačke. Nakon gledanja VAR-a u 88. minutu dodeljen je penal ovog puta Real Madridu, ali je neprecizan bio Modrić.

Sudija je nadoknadio osam minuta, što su igrači iz Madrida iskoristili da rivalu ‘spakuju’ još dva gola, a strelci su bili Rodrigo i Aribas.