0

JUVENTUS NA SRPSKI POGON: Proradili Vlahović i Kostić i doneli Staroj dami pobedu nakon skoro mesec dana! (VIDEO)

Objavljeno: 07.02.23 u 22:46

Fenomenalno veče.

Fudbaleri Juventusa slavili su na gostovanju Salernitani u 21. kolu Serije A – 3:0. Strelci su bili srpski fudbaleri Dušan Vlahović i Filip Kostić.

U 25. minutu Kaviljo je oborio mladog Miretija, a sudija je pokazao na belu tačku. Loptu je uzeo Vlahović i sigurno realizovao jedanesterac.

Nije se dugo čekalo na drugi pogodak. Igrao se 45. minut, a nakon centaršuta, lopta je došla do Vlahovića koji je pokušao da šutne, ali je loše zahvatio loptu, koja stiže do Filipa Kostića koji je rutinski šalje iza leđa Giljerma Očoe.

Samo dva minuta nakon početka drugog poluvremena Vlahović se upisao po drugi put.

Fađioli je oduzeo loptu na sredini terena, dodao u prostor za Dušana koji je iz prve ‘poklopio’ loptu i pogodio mrežu Salernitane za konačnih 3:0.

Filip Kostić izašao je u 62. minutu, dok je Vlahović teren napustio u 79. minutu.

Ovo je prva ligaška pobeda za Juve još od 7. januara.