0

ŠAMPION ITALIJE JE PRED PREDAJOM KRUNE: Inter je gazda u Milanu! (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.23 u 23:20

Veliko slavlje!

Fudbaleri Intera savladali su sa 1:0 ekipu Milana u 21. kolu Serije A i tako im verovatno oduzeli i poslednje nade da mogu do odbrane titule. Jedini pogodak delo je Lautara Martineza.

Igra se 34. minut kada je bivši igrač Milana, Hakan Čalhanoglu, izveo korner i savršeno pogodio Lautara koji je savladao nemoćnog Tatarušanua za veliko slavlje navijača Intera, koji je večeras bio nominalni domaćin.

U drugom poluvremenu je Stefano Pioli pokušao da izmenama trgne svoju ekipu, međutim nisu uspeli rosoneri ni da upute šut u okvir gola na kojem je stajao Andre Onana.

Ovo je čak treći uzastopni poraz za Milan u prvenstvu, a za pobedu ne znaju još od 4. januara i gostovanja Salernitani.

Sa druge strane, Inter je učvrstio svoju drugu poziciju, ali su i dalje daleko iza ubedljivog lidera, Napolija, koji ima 13 bodova prednosti.