0

Luka Gojkovic (R) celebrates after scoring a goal with Lazar Nikolic during the Partizan v Javor - Mozzart Super Liga 2022/2023 match on stadium FK Partizan (JNA) on October 23, 2022 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

PET GOLOVA PALO NA „KARAĐORĐU“: Javor uspeo da sačuva pobedu protiv Mladosti GAT!

Objavljeno: 05.02.23 u 21:30

Odlična utakmica je odigrana u Novom Sadu

Fudbaleri Javora Matis došli su do pobede na gostovanju ekipi Mladost GAT na „Karađorđu“ rezultatom 2:3 u okviru 20. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Nominalni domaćin, pošto se utakmice Mladosti ne igraju na njihovom stadionu, je došao do prednosti sa bele tačke u 10. minutu, a strelac je bio Maksimović.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Ipak, Javor je režirao totalni preokret do kraja prvog poluvremena. Prvo je Gigić u 29. minutu doneo izjednačenje, a da bi Kempbel u 34. minutu doneo veliki preokret.

Ratković je u 78. minutu najavio pobedu gostiju, ali je Mitljuikić dao nadu Mladosti da može do boda.

U šestom minutu nadoknade, domaći su imali dva pokušaja iz peterca da stignu do remija, ali nisu uspeli.