0

KEJN DAO GOL, ISPISAO ISTORIJU I POBEDIO SITI: Arsenal slavi pobedu velikog rivala nad „građanima“! (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.23 u 20:30

Razlog za duplo slavlje u Londonu

Fudbaleri Totenhema su u okviru 22. kola engleske Premijer lige savladali ekipu Mančester sitija sa 1:0 čime su se primakli poziciji četiri koja vodi u Ligu šampiona.

Uspeli su „pevci“ da stignu do prednosti već iz prve ozbiljne šanse na meču. Igrao se 15. minutu kada je Hojberg pronašao Kejna koji postiže istorijskih pogodak.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Naime, za čuvenog engleskog napadača to je bio 267. gol u dresu Totenhema na 416. nastupa za pomenuti klub, a on je upravo tim golom postao najbolji strelac u istoriji kluba.

Ozbiljnu šansu da „građane“ vrati u život imao je Rijad Marez u nadoknadi prvog poluvremena, ali je lopta završila na prečki.

Ovu utakmicu su pažljivo pratili fudbaleri Arsenala, koji su juče kiksirali protiv Evertona (0:1), tako da su ostali na identičnom odstojanu u odnosu na Mančester siti.