0

DIJABATE ZATRESAO MREŽU KRUŠEVLJANA: Partizan posle sat vremena poveo protiv Napretka! (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.23 u 16:05

Probaće da zadrže ovu prednost do kraja.

Fudbaleri Partizana od 14.30 igraju prvu utakmicu u prolećnom delu sezone protiv ekipe Napretka iz Kruševca. Nakon prvog poluvremena, u kojem smo malo šta videli, prvi pgodak na meču postigao je Fuseni Dijabate u 61. minutu.

Dve dobre šanse uzastopno, donele su gostima i ključnu priliku za vođstvo. Prvo je u 60. minutu Partizan imao slobodan udarac sa desne strane. Natho je centrirao u centar šesnaresterca, ali je golman Petrić izbacio loptu.

Onda je minut kasnije, Rikardo zadržao loptu, prosledio ju je do Dijabatea, koji je uputio šut za 0:1. Lopta je zakačila Kerkeza, što je prevarilo Petrića, pa je od stative ušla u gol.