0

DA LI SE TO AJAKS KONAČNO BUDI: Novi gol Dušana Tadića pred izuzetno važan meč! (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.23 u 13:17

Nastavljaju borbu za vrh.

Fudbaleri Ajaksa polako izlaze iz krize, što se vidi i na susretu protiv Kambura u okviru 20. kola holandske lige. Vođstvo gostima, doneo je kapiten Srbije Dušan Tadić u 16. minutu.

Prevarili su fudbaleri Ajaksa odbranu domaćih na sjajan način, a na pravom mestu našao se Tadić, pa je nakon asistencije Klasena imao lakši posao. U nastavku igre, do kraja prvog poluvremena videli smo i pogodak Berhojsa, za 2:0 i odlazak na veliku pauzu.

Podsećamo, Tadić je bio strelac i u proteklom kolu, kada je Ajaks savladao Eskelior sa 4:1. U narednom kolu, Ajaks će odmeriti snage sa Tventeom, u bitnoj bori za vrh tabele.