0

MAJSTORIJA BENA: Bivši igrač Zvezde postigao prvenac za Apoel! (VIDEO)

Objavljeno: 04.02.23 u 09:10

Sjajan način da se postigne prvi gol u novom klubu

Fudbaleri Apoela savladali su na svom terenu Apolon 3:1 a nekadašnji igrač Crvene zvezde, El Fardu Ben, postigao je prelep gol iz slobodnog udarca.

Na samom startu meča, usledio je hladan tuš za domaće, pošto Apolon stiže do vođstva već u trećem minutu preko Joanisa Pitasa. Đorđi Kvilitaja donosi izjednačenje u 49. minutu a Dijeumerci Endongala potpuni preokret u 75. minutu.

Igrala se nadoknada vremena, kada je na scenu nastupio Ben. Reprezentativac Komorskih Ostrva, postigao je golčinu iz slobodnjaka i tako overio pobedu svoje ekipe. To mu je ujedno bio i prvi gol u dresu novom kluba.

Gol Bena možete videti na 4:35.

Apoel je nakon 22 odigrana kola na 2. mestu sa 49 bodova. Ispred njih je AEK Larnaka sa bodom više i utakmicom manje.