0

NI CRVENI KARTON IM NE MOŽE NIŠTA: Atletik Bilbao pokerom pregazio nemoćni Kadiz za korak bliže Evropi! (VIDEO)

Objavljeno: 03.02.23 u 23:35

Sjajan meč za tim iz Baskije

Fudbaleri Atletik Bilbaa su došli do pobede nad ekipom Kadiza rezultatom 4:1 u okviru 20. kola španske La Lige.

Pravi junak trijumfa tima iz Baskije bio je izvanredni Oihan Sanset, koji je pred više od 40.000 vatrenih pristalica postigao het-trik.

Sjajna utakmica Atletika započeta je u 10. minutu kada Sanset po prvi put trese mrežu Kadiza, koji preko Eskaladea odgovara u 25. minutu za izjednačenje.

Nije prošlo ni deset minuta od kada je meč vraćen u egal, a Sanset još jednom pogađa za novo vođstvo Atletiko Bilbaa. Do kraja poluvremena rezultat je bio 3:1, pošto je gol postigao Jeraj Alvarez.

Potencijalni problem za domaćina se pojavio u 57. minutu kada je Juri Beriče zaradio drugi žuti karton zbog čega je ranije morao da napusti teren, ali to nije sprečio Sanseta da u 75. minutu svojim trećim golom reši pitanje pobednika.