Foto: Twitter/@FBBasketbol
in ,

FENER SAMLEO ALBU U ISTANBULU: Olimpijakos pobedio Efes za Partizan, Real posle drame slomio Monako!

Rezultati u Evroligi posebno odgovaraju crno-belima

Košarkaši Fenerbahčea su prilično ubedljivo savladali ekipu Albe iz Berlina rezultatom 101:86 u utakmici 23. kola Evrolige.

Ovo je bio veoma značajan trijumf za tim Dimitrisa Itudisa, koji je ovim trijumfom u Istanbulu prekinuo niz od dva vezana poraza.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Utakmica koja je definitivno bila večeri odigrala je između Monaka i Reala, a na kraju su pobedu odneli gosti iz Madrida rezultatom 91:95.

Nakon pobede u Kaunasu, košarkaši Partizana su pažljivo pratili duel u Pireju gde je Olimpijakos uspeo da savlada aktuelnog šampiona Evrope, Efes, sa 76:70.

Upravo su Turci direktan konkurent crno-belima u borbi za TOP 8, tako da im je dobro došao ovaj poraz Efesa u Grčkoj.

Na severu Španije su košarkaši Baskonije uspeli da ostvare novi trijumf nad ekipom Panatinaikosa rezultatom 95:90.

U poslednjem meču ovog veoma uzbudljivog 23. kola Evrolige košarkaši Asvela su na svom parketu poraženi od ekipe Virtusa iz Bolonje, koja je bila bez Miloša Teodosića, sa 64:77.


Standings provided by Sofascore

0
0

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.

OBRADOVIĆ POSLE ŽALGIRISA: „Ponosan sam, momci su igrali sa velikom željom“

SRBIJA IMA 2:0 U OSLU: Đere nastavio tamo gde je Kecmanović stao, Norveška je na konopcima!