0
Evroliga

Jan. 31. 2023. Photo: © 2023 Pedja Milosavljevic / STARSPORT

(POLUVREME) Panter uništava Asvel u Beogradu: Partizan ima ozbiljnu prednost posle prvih 20 minuta!

Objavljeno: 31.01.23 u 21:18

Za sada odlična utakmica crno-belih

Košarkaši Partizana na svom parketu igraju meč 22. kola Evrolige protiv ekipe Asvela, a rezultat posle prvih 20 minuta je 50:36.

Prvi poeni na meču viđeni su od strane gostujućeg sastava, kada je Pons zakucavanjem otvorio utakmicu.

VESTI O PARTIZANU:

Usledile su dve brze trojke Kevina Pantera, koji je u jednom momentu postigao devet od Partizanovih 11 poena.

Tajs i De Kolo su potom poenima održavali kakav-takav priključak, ali Partizan se u finišu deonice odvojio na dvocifrenu razliku. Prvi period igre završen je rezultatom 25:16.

U drugu deonicu košem ulaze košarkaši Asvela, veoma brzo stiže odgovor crno-belih sa linije slobodnih bacanja pogađa izvanredni Kevin Panter.

Odličnu odbranu su prikazali izabranici Željka Obradovića tokom dosadašnjeg toka meča. Do polovine druge četvrtine Partizan je uspeo da ode na dvocifrenu prednost.

Čitava ekipa crno-belih igra zaista sjajnu košarku na obe strane parketa, šta god Asvela pokuša da uradi oni imaju rešenje za to. Trojke Nanelija su nekako dodatno ubile u pojam francusku ekipu, koja nije dobro odigrala prvo poluvreme.