0

VLAHOVIĆ SE VRATIO POSLE TRI MESECA: Juve ponovo razočarao! (VIDEO)

Objavljeno: 29.01.23 u 18:38

Monca je priredila pravo iznenađenje i produbila krizu „Stare dame“

Fudbaleri Monce savladali su na gostovanju ekipu Juventusa rezultatom 0:2, u okviru 20. kola italijanske Serije A.

Srpski reprezentativac, Dušan Vlahović, oporavio se od povrede i zaigrao za „crno-bele“ prvi put posle više od tri meseca i meča sa Benfikom u Ligi šampiona.

Dušan je ušao sa klupe u 65. minutu ali nije uspeo značajno da promeni stvari na terenu i njegov tim je na kraju poražen.

Pitanje pobednika je rešeno u prvom poluvremenu. Goste je načeo Patrik Ćurija u 18. minutu da bi prednost duplirao Dani Mota 20 minuta kasnije. Monci je takođe poništen gol u 10. minutu nakon odluke iz VAR sobe.

Juventus je u drugom poluvremenu napadao i bio konkretniji rival ali nije uspeo ni da ublaži poraz.

Filip Kostić je počeo meč za ekipu koju sa klupe predvodi Masimilijano Alegri ali je zamenjen na poluvremenu.

Juventus je trenutno na 12. mestu sa 23 boda dok je Monca na poziciji više uz 25 osvojenih bodova.