0

UNION JURIŠA KA TITULI: Berlinci napravili novi korak ka senzacionalnom rezultatu!

Objavljeno: 25.01.23 u 23:52

Njihova avantura se nastavlja

Fudbaleri Union Berlina pobedili su Verder Bremen rezultatom 2:1 u 17. kolu Bundeslige.

Bajernov kiks i remi sa Kelnom iskoristio je drugoplasirani tim na tabeli, Union Berlin.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Oni su sa 2:1 pobedili Verder Bremen na nezgodnom gostovanju i momcima u zelenom naneli četvrti uzastopni poraz.

Amos Piper je u 13. minutu pogodio za vođstvo Verdera i onda sledi potom. Samo pet minuta kasnije Janik Haberer donosi izjednačenje, da bi na startu drugog poluvremena, odnosno u 46. minutu Berens doneo tri boda.