0

SMS NAČEO MILANEZE: Srbin zatresao mrežu slavnog kluba sa ‘San Sira’! (VIDEO)

Objavljeno: 24.01.23 u 21:58

Sjajan pogodak srpskog reprezentativca!

U okviru 19. kola Serije A fudbaleri Lacija dočakali su Milan na stadionu ‘Olimpiko’ u Rimu. Nakon nešto više od 50 minuta igre domaćin vodi sa 2:0, a jedan od glavnih zaslužnih za to je srpski reprezentativac, Sergej Milinković-Savić.

Već u 4. minutu susreta iskusni vezista zatresao je mrežu aktuelnog šampiona Italije. Milinković-Savić je iskoristio asistenciju Matije Zakanjija, a Tatarušanu nije imao nikakve šanse. Rumunski golman je morao da izvadi loptu iz mreže.

Lacio je duplirao prednost u finišu prvog dela igre. Izabranici trenera Sarija približili su se pobedi pogotkom Zakanjija u 38. minutu.