0

NOVI GOL DARKA LAZOVIĆA ZA SLAVLJE VERONE: Treća pobeda u sezoni i grčevita borba za opstanak! (VIDEO)

Objavljeno: 21.01.23 u 22:16

Bitna utakmica za srpskog reprezentativca.

Fudbaleri Verone savladali su ekipu Lećea u 19. kolu Serije A i to rezultatom 2:0, a strelac je bio i srpski reprezentativac Darko Lazović. Bio je ovo izuzetno bitan meč za Veronu, koja vodi grčevitu borbu za opstanak, a ovim trijumfom, uspeli su da se približe sedamnaestolasiranom Sasuolu.

Darko Lazović je odigrao svih 90 minuta, dok je Ilić startovao ali je na terenu ostao do 69. minuta. Lazović je sve ovo iskoristio da odigra sjajan meč, a i da zatrese mrežu Lećea u 54. minutu.

Sve je počeo u 40. minutu kada je Depaoli doneo vođstvo domaćima. Bila je Verona raspoložena za igru, u nastavku je nastavila da napada i nagrada je stigla 14 minuta kasnije.

Bila je to kombinacija srpskih reprezentativaca, a Ilić je povukao loptu sa sredine terena i sjajno pronašao Lazovića, koji je preciznim udarcem pogodio za 2:0.

U narednom kolu, ekipa Verona gostuje Udinezeu, gde će pokušati da izbori veliko iznenađenje.