0

CRNO-BELI KLINCI POKAZALI DA MOGU U SUPERLIGU: Partizan u podmlađenom sastavu remzirao protiv lučanske Mladosti – zaigrao i Miloš Jojić! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 20.01.23 u 17:15

Treći pripremni meč.

Fudbaleri Partizana nastavljaju sa intenzivnim pripremama u Turskoj. Nakon prve remija protiv Univerzitatee (1:1) i pobede nad Ahmatom (3:1), danas su crno-beli odigrali trening meč protiv lučanske Mladosti.

Meč je završen rezultatom 2:2, a trener Parnog valjka, Gordan Petrić, mogao je da se uveri u kvalitete mladih fudbalera Partizana.

Poveli su u 17. minutu crno-beli preko Mihajla Ilića, nakon što je korner odlično izveo Danilo Pantić.

Samo pet minuta kasnije Mladost je izjednačila sa bele tačke, a strelac je bio Jojić.

U drugom poluvremenu, Partizan je bio konkretniji i opasniji, ali je u 63. minutu Mladost stigla do prednosti. Nakon dobrog centaršuta u kaznenom prostoru crno-belih se dobro snašao Mirić za 2:1.

Konačnih 2:2, u 76. minutu postavio je mladi Janko Jevremović nakon što je Kristijan Belić osvojio loptu.

Zanimljivo, drugo poluvreme odigrao je i Miloš Jojić, nekadašnji igrač crno-belih koji je trenutno bez kluba, ali trenira za momcima Gordana Petrića.