0

(POLUVREME) ZVEZDA VODI: Rano vođstvo crveno-belih, pogodio Motika! (VIDEO)

Objavljeno: 19.01.23 u 15:47

Vode crveno-beli!

Fudbaleri Crvene zvezde vode na poluvremenu protiv Nefčija sa 1:0. Strelac jedinog pogotka bio je Nemanja Motika.

Od početka su crveno-beli krenuli agresivno, a to se isplatilo u četvrtom minutu. Dobro su istrčali tranziciju izabranici Miloša Milojevića, Kings Kangva je asistirao za Nemanju Motiku koji je sigurno pogodio dalji ugao azerbejdžanskog kluba.

Nastavili su crveno-beli sa pritiskom. Samo četiri minuta kasnije priliku je imao Kangva. Srnić je ubacio loptu u kazneni prostor Nefčija, a Kangva je iz prve šutirao jako, međutim, neprecizno.

U 11. minutu Zvezda je ponovo mogla da duplira prednost. Pankov je odlično, dijagonalnom, pronašao Motiku, koji je zalomio rivala, ali je izgubio balans i u ključnom momentu loše šutirao.

Naredna prilika za šampiona Srbije dogodila se u 25. minutu. Stefan Mitrović se namestio sa nekih 18 metara, lepo šutirao, ali je Brkić sjajno odbranio.

U samom finišu prvog poluvremena Nefči je imao priliku. Bogomoljski je šutirao glavom nakon prekida, ali pored gola.