0

NESTVARAN PREOKRET MANČESTER SITIJA: Totenhem ispustio dva gola prednosti na poluvremenu! (VIDEO)

Objavljeno: 19.01.23 u 23:22

Kakav preokret ‘Građana’!

Mančester siti je dočekao ekipu Totenhema u okviru zaostalog, 7. kola Premijer lige. Nakon prvih 45 minuta igre, ‘Pevci’ su imali prednost od 0:2. Prvo je pogodio Kuluševski u 44. minutu susreta, da bi u nadoknadi prvog poluvremna na 0:2 povećao Rojal.

Ipak, Gvardiola je na poluvremenu sve uspeo da okrene ‘naopačke’. Prvo je u 51. minutu na 1:2 smanjio Alvarez, da bi par minuta kasnije rezultat poravnao Haland na asistenciju Mareza. Već u 63. minutu došlo je do preokreta, kada je Marez iskoristio asistenciju Rodrija. Konačnih Mančester sitiTotenhem 4:2, postavio je svojim drugim pogotkom Rijad Marez.

‘Građani’ su tako nastavili da ‘vijaju’ Arsenal, koji je za sada prvi favorit za osvajanje Premijer lige.