0

(POLUVREME) PRVI TEST ZA CRVENO-BELE: Zvezda bolji protivnik, ali Lehija izjednačila u finišu prvog dela igre! (VIDEO)

Objavljeno: 15.01.23 u 15:47

Ozbiljna provera za sada!

Rezultat utakmice između Crvene zvezde i Lehije Gdanjsk na poluvremenu je 1:1, golovima Bukarija i Kubickog.

Vrlo rano su crveno-beli stekli prednost. Irakli Azarov je u 14. minutu vrlo lepo centrirao, a Bukari je ostao sam sa pet metara iskosa, snažno šutirao i matirao Kucijaka.

Mogla je Zvezda do dupliranja vođstva samo četiri minuta kasnije. Bukari je odložio loptu Veljku Nikoliću koji je šutirao, ali je lepom paradom golman Lehije sprečio novi pogodak.

Veliku priliku u 20. minutu imala je Lehija. Šutirao je Gajos sa nekih 15 metara iskosa, ali je lopta završila na stativi gola Crvene zvezde.

U 39. minutu Lehija je stigla do izjednačenja preko Kubickog. Lopta je pri šutu igrača Lehije pogodila Veljka Nikolića i prevarila Milana Borjana.