0

KAKVA GOLEADA NA APENINIMA: Atalanta osam puta tresla mrežu Salernitane! (VIDEO)

Objavljeno: 15.01.23 u 21:20

Odlična utakmica za ekipu iz Bergama

Publika na stadionu „Gevis“ je mogla da uživa u deset golova koje su postizali igrači Atalante i Salernitane, ali je na kraju domaćin slavio sa 8:2.

Vodeći pogodak za „boginju“ iz Bergama postigao je Boge, a već u 10. minutu rezultat je bio nerešen pošto je Dia uspeo da poravna rezultat.

Umesto da to probudi tim iz Salerna desio se totalni potop. Najpre je iz penala pogodio Lukman, potom je posle kornera pogodio Skalvini, a u 38. minutu je Kupmajners popravio promašaj iz jedanaesterca.

Tačku na izvanredno poluvreme stavio je Hojulund u samom finišu, tako da je rezultat u tom momentu već bio 5:1.

U nastavku Lukman postiže svoj drugi gol za još veću prednost Atalante, a za Salernitanu novi pogodak postiže Kaviglija.

Tačku na meč sa po jednim golom staviili su Ederson i Zapata.