1

DOBRA PROVERA ZA CRNO-BELE: Bez pobednika u susretu Partizana i rumunske Univerzitatee! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 15.01.23 u 14:48

Dobra provera!

Fudbaleri Partizana i rumunske Univerzitatee remizirali su 1:1 u prvom pripremnom meču sa crno-bele.

Partizan je vrlo rano poveo. Već u 11. minutu sa bele tačke bio je precizan Andrija Pavlović. Prethodno je golman rumunskog tima oborio Sameda Baždara.

Rumuni su do prve šanse došli u 28. minutu. Krecu je nakon kornera šutirao, ali je lopta završila malo iznad prečke.

Šansu da dupliraju prednost crno-beli su imali preko Kvinsija Meniga. Baždar je povukao kontru, pronašao holandskog fudbalera, ali je golman Univerzitatee, Alauskiks, odlično reagovao.

Samo minut kasnije rumunski tim je imao kolosalnu šansu. Nistor je izbacio Ivana samog pred golmana Lukača, ali je lopta završila pored gola Partizana.

Na poluvreme se otišlo sa vođstvom Parnog valjka – 1:0.

U drugom delu igre crno-beli su prvi zapretili. Rikardo je nakon odlične lopte Natha izašao sam pred golmana Univerzitatee, ali je šutirao traljavo pored gola.

Miran period meča prekinut je u 77. minutu. Univerzitatea je sa bele tačke stigla do izjednačenja preko Ivana.

Do kraja je ostalo – 1:1.