0

MILAN POSUSTAJE U BORBI ZA TITULU: Napolitanci slave Leće! (VIDEO)

Objavljeno: 14.01.23 u 20:45

Kako su igrali i bod im je puno!

Fudbaleri Milana danas su gostovali ekipi Lećea u okviru 18. kola italijanske Serije A. Domaćin je počeo mnogo bolje meč, te su poveli već u 3. minutu susreta nakon što je autogol postigao francuski internacionalac Teo Ernandez. Sredinom prvog dela susreta, poduplali su prednost domaći fudbaleri – Ovog puta precizan je bio Baširoto, na asistenciju Hjulmanda. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena, 2:0.

Milan se malo trgnuo u drugom poluvremenu, pa su u 58. minutu smanjili na 2:1 preko Rafaela Leaa. Držali su se domaćini u prednosti, ali su ‘Rosoneri’ stigli do izjednačenja 20-ak minuta pre kraja meča preko Kalabrije. Do kraja susreta mreže su mirovale.

Napoli sada ima devet bodova više u odnosu na Milan, odnosno deset u odnosu na Juventus.