0

SRPSKI REPREZENTATIVCI BLISTALI: Tadić strelac i asistent u pobedi Ajaksa, Vanja „začarao“ mrežu Torina i izbacio Milan! (VIDEO)

Objavljeno: 12.01.23 u 10:02

Fudbaleri Torina plaisrali su se u četvrtfinale kupa Italije

Ekipa koju sa klupe predvodi Ivan Jurić, priredila je veliko iznenađenje u osmini finala kupa Italije. Oni su posle produžetaka izbacili Milan sa 1:0, a pobedonosni gol je postigao Mišel Adopo.

Junak Torina bio je srpski golman, Vanja Milinković-Savić, koji je imao 8 uspešnih intervencija i tako sačuvao mrežu gostiju.

Torino će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz duela Fiorentina-Sampdorija.

Pored Vanje, još jedan srpski reprezentativac je briljirao u pobedi svoje ekipe. Dušan Tadić je postigao gol i upisao asistenciju u pobedi Ajaksa.

Ajaks je pobedio ekipu Den Boša sa 2:0 i tako se plasirao u osminu finala kupa Holandije.

Ni u jednom trenutku se nije dovodilo pitanje pobednika. Tadić je načeo mrežu protivnika iz penala u 20. minutu, da bi Kenet Tejlor overio pobedu gostiju u 52. minutu na asistenciju srpskog krila.

Klub iz Amsterdama u osmini finala dočekuje boljeg iz duela Herakles-Igls.