0
ATP

OVAKVOG GA NISMO VIDELI ODAVNO: Novak potpuno poludeo nakon izgubljenog seta – izbacio brata sa tribina! (VIDEO)

Objavljeno: 08.01.23 u 10:39

Težak meč.

Novak Đoković trenutno gubi u finalu turnira u Adelejdu od Sebastijana Korde sa 1:0 u setovima. Trenutni rezultat u drugom setu je 3:3, a na servisu je Korda.

U finišu prvog seta viđena je velika borba, a Amerikanac je rezultatom 10:8 u taj-brejku došao do prednosti.

Nakon izgubljenog seta Novak je potpuno izgubio živce. Pre svega je prstom pokazivao na nekoga u svom boksu, a postom i na italijanskom vikao „izađi“. Nakon nekoliko ponavljanja, njegov brat, Marko, odlučio je da napusti boks.

Evo kako je to izgledalo.

Ovo je prvi set koji je Đoković izgubio na ovogodišnjem izdanju Adelejda, s obzirom da je prethodne protivnike pobeđivao sa rutinskih 2:0.