0

GRADSKI DERBI PREPUN UZBUĐENJA: Barselona rano povela, Espanjol osigurao bod sa bele tačke! (VIDEO)

Objavljeno: 31.12.22 u 16:51

Kakva borba pred novogodišnje praznike.

Fudbaleri Barselone remizirali su sa Espanjolom u okviru 15. kola La Lige i gradskog derbija na Kamp Nou, a rezultat je bio 1:1. Barselona je ovim remijem prekinula niz pobeda, dok je Espanjol upisao sedmi remi u sezoni.

Domaći su do prednosti stigli rano, već u 7. minutu. Gavi je propustio priliku, ali je tom prilikom iznudio korner. Tada je usledila gužva u šesnaestercu, a najbolje se snašao Markos Alonso, koji je glavom zatresao mrežu Espanjola.

Barselona je u prvom delu igre imala još nekoliko prilika, ali je rezultat na poluvremenu ipak bio 1:0. Espanjol se borio i borio, pa je nagrada stigla u 72. minutu. Nakon prekršaja Alonsa, sudija je pokazao na belu tačku.

Strelac je bio Hoselu za poravnanje i najavu borbe za svaku loptu u nastavku. Videli smo druge žute kartone za Albu, kao i za Souzu, koji su napustili teren pre kraja meča.

U završnici, Barselona je silovito napadala, ali Kristensen i Levandovski nisu uspeli da zatresu mrežu Espanjola, pa je susret završen remijem.