0

„BOXING DAY“: Fulam na krilima Aleksandra Mitrovića do velike pobede – Njukasl na drugom mestu Premijer lige! (VIDEO)

Objavljeno: 26.12.22 u 17:54

Veoma uzbudljivo!

Danas je nakon pauze zbog Svetskog prvenstva u Kataru nastavljena engleska Premijer liga. Popularni „Boxing day“ doneo nam je tradicionalno dosta golova do sada. U prvoj utakmici dana, Brentford i Totenhem remizirali su rezultatom 2:2.

Fulam je sa 3:0 odneo važna tri boda sa Selhurst Parka protiv ekipe Kristal Palasa. Aleksandar Mitrović upisao je gol i dve asistencije. Prvo je u prvom poluvremenu odlično centaršutem pronašao Rida koji je doveo svoju ekipu u prednost.

Drugi gol je delo Rima, isto nakon asistencije Mitrogola. Spustio je loptu nakon kornera američkom fudbaleru koji je istu zakucao u mrežu domaćih.

Kao šlag na tortu došao je i gol Mitrovića u 81. minutu susreta za konačnih 3:0.

Mitrović je postao četvrti igrač koji je ove sezone postigao makar 10 golova u Premijer ligi. Pre njega to su uradili Erling Haland, Heri Kejn i Ivan Toni.