0

BIVŠI KAPITEN PARTIZANA ZATRESAO MREŽU U TURSKOJ: Stavio je tačku na utakmicu i overio prolaz u osminu finala! (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.22 u 21:06

Siguran prolazak Gaziantepa protiv drugoligaša.

Tim za koji nastupa Lazar Marković, nekadašnji reprezentativac i kapiten Partizana prošao je u osminu finala turskog kupa. Gazijantep kao domaćin dočekao je drugoligaša Boluspor i ostvario pobedu 3:1, a Srbin je postigao pogodak u 93. minutu.

Ovaj gol iz kontrapada pokazao je da je uveđenje Markovića u 70. minutu bio odličan potez trenera.

Ovo je inače njegov prvi pogodak u Kupu ove sezone i prvi pogodak u tom takmičenju još od januara 2016. godine kada je nastupao za Fenerbahče. Njegov tim je tada odneo pobedu protiv Tuzle.

Na ovom meču je nastupao još jedan bivši fudbaler Partizana Marko Jevtović koji je pružio solidnu partiju.