0
Katar 2022

NEVEROVATAN PROPUST: Fudbaler Francuske celo poluvreme odigrao nepropisno! (VIDEO)

Objavljeno: 04.12.22 u 18:22

Zaista veliki propust!

Fudbaleri Francuske savladali su Poljsku rezultatom 3:1 i plasirali se u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Kataru.

Od početka meča imali su kontroli Francuzi, iako je bilo prilika i za Poljake. Do prednosti su došli u smiraj prvog poluvremena golom Olivija Žirua.

Međutim ono što je obeležilo prvo poluvreme jeste veliki propust sudijske postave. Naime, francuski fudbaler Žil Kunde, skoro celo prvo poluvreme odigrao je sa zlatnim lančićem oko vrata, što prema pravilima nikako nije dozvoljeno. Skinuo ga je tek nakon što je pomoćni sudija u 42. minutu primetio da igrač Barselone oko vrata ima lančić.

Pogledajte kako je to izgledalo.

Francuzi će protivnika u četvrtfinalu saznati večeras nakon što svoj okršaj završe Engleska i Senegal.