Katar 2022

GAZI MALI, ZASLUŽIO SI: Vlahović za prednost Srbije, svi su u transu! (VIDEO)

Objavljeno: 02.12.22 u 20:40

Tako je momci, samo gazite!

Bez ikakvih kalkulacija, koje ovog puta ni teorija ne dozvoljava, Orlovi su ušli u meč sa namerom da ostvare neophodnu pobedu koja ih vodi direktno u osminu finala Mundijala u Kataru.

Greota bi bila da je naša reprezentacija ostala sa golom zaostatka, a odmah nakon gola Šaćirija, koji je pao ni iz čega, ekspresno je odgovorila naša selekcija, pa je na fenomenalan centaršut Kostića, sjajno reagovao Mitrović i postigao efektan gol za 1:1 u 26. minutu!

Nastavila je Srbija sa sjajnom igrom, što se isplatilo nekoliko minuta kasnije, kada je Vlahović matirao Kobela za 2:1! Fenomenalno se snašao napadač Juventusa i doneo nama vrlo potrebnu prednost!