Katar 2022

ENGLEZI ZA MINUT POTOPILI VELS: Rašford i Foden precizni! (FOTO)

Objavljeno: 29.11.22 u 21:30

U toku je drugo poluvreme utakmica poslednjeg kola grupe B na Mundijalu.

Reprezentacija SAD vodi rezultatom 1:0 protiv Irana, a taj rezultat je bio na snazi i nakon prvih 45 minuta, dok je prvo poluvreme na meču između Engleske i Velsa završeno bez pogodaka. Međutim, Englezi su na samom startu drugog dela igre pokazali zašto su među favoritima za osvajanje Mundijala.

NAJNOVIJE IZ KATARA:

Prvo je maestralnim slobodnim udarcem sa preko 20 metara Rašford probušio mrežu Vorda u 50. minutu, da bi minut kasnije Fil Foden duplirao rezultat na asistenciju Hari Kejna. Markus Rašford je u 69. minutu postigao još jedan pogodak i tako otklonio svaku dilemu oko toga ko će biti prvi na kraju grupne faze, što se tiče grupe B.