0

MILOJEVIĆ PREPORODIO APOEL: Srpski stručnjak zna samo za pobede – njegov tim savladao velikog rivala!

Objavljeno: 27.11.22 u 19:19

Demonstracija sile.

Fudbaleri APOEL-a savladali su Omoniju u derbiju kola kiparskog šampionata – 4:0. Ovo je sedma pobeda za Vladana Milojevića na klupi kiparskog kluba iz isto toliko utakmica.

U 25. minutu Adam Lang, igrač Omonije, „pomogao“ je APOEL-u, s obzirom da je zaradio crveni karton.

Od tog momenta Milojevićeva ekipa je igrala mnogo lakše i bolje. Prvi gol stigao je u samom finišu prvog poluvremena preko Laše Dvalija.

U drugom delu igre, APOEL je u potpunosti nadigrao protivnika. Prvo se upisao Gjorgi Kvilitaja u 64. minutu, da bi sa penala sedam minuta kasnije prednost povećao Markinjos.

Konačnih 4:0, u petom minutu nadoknade vremena, postavio je Jorgos Efrem.

Inače, Omonija je klub koji je Vladan Milojević predvodio sa dosta uspeha pre nekoliko sezona.

Što se tiče APOEL-a, od dolaska srpskog trenera znaju samo za pobede uz gol razliku 14:1.