Evroliga

JAVIO SE MUSA: Na Tviteru spomenuo navijače Partizana – evo šta je napisao!

Objavljeno: 25.11.22 u 09:13

Lep gest!

Košarkaši Real Madrida sinoć su u ViZink centru savladali ekipu Partizana sa 105:97. U ovom veoma efikasnom susretu za evropske standarde, bolje su se snašli Madriđani.

Partizan je odigrao brutalnu prvu četvrtinu u kojoj je ubacio čak 40 poena Real. Ipak, u drugoj je kraljevski klub poprilično zategao odbranu i dozovolio crno-belima 11 poena u tom periodu igre.

Nakon utakmice na svom Tviter profilu oglasio se bosanskohercegovački košarkaš i igrač Real Madrida, Džanan Musa.

Veliko poštovanje navijačima Partizana, sportsko navijanje 40 minuta! Vidimo se u Beogradu. – napisao je Musa.

Džanan je ubacio 14 poena sinoć, a dodao je i četiri asistencije i jedan skok.

Njegovoj ekipi ovo je bila sedma pobeda uz tri poraza. Sa druge strane, izabranici Željka Obradovića su sada na skoru 4-6.