
FOTO: Twitter/@RMBaloncesto
JAVIO SE MUSA: Na Tviteru spomenuo navijače Partizana – evo šta je napisao!
Lep gest!
Košarkaši Real Madrida sinoć su u ViZink centru savladali ekipu Partizana sa 105:97. U ovom veoma efikasnom susretu za evropske standarde, bolje su se snašli Madriđani.
Partizan je odigrao brutalnu prvu četvrtinu u kojoj je ubacio čak 40 poena Real. Ipak, u drugoj je kraljevski klub poprilično zategao odbranu i dozovolio crno-belima 11 poena u tom periodu igre.
Nakon utakmice na svom Tviter profilu oglasio se bosanskohercegovački košarkaš i igrač Real Madrida, Džanan Musa.
– Veliko poštovanje navijačima Partizana, sportsko navijanje 40 minuta! Vidimo se u Beogradu. – napisao je Musa.
Veliko poštovanje navijačima Partizana, sportsko navijanje 40 minuta! Vidimo se u Beogradu!! 🙏
— Dzanan Musa (@DzMusa) November 24, 2022
Džanan je ubacio 14 poena sinoć, a dodao je i četiri asistencije i jedan skok.
Njegovoj ekipi ovo je bila sedma pobeda uz tri poraza. Sa druge strane, izabranici Željka Obradovića su sada na skoru 4-6.
NAJNOVIJE VESTI IZ EVROLIGE:
ZVEZDA RADI PUNOM PAROM: Otkrovenje sezone u Evroligi oblači crveno- beli dres!?
TRESE SE MALI KALEMEGDAN: Zvezda dovodi igrača sa preko 250 mečeva u NBA ligi!
VELIKA ČAST ZA KOŠARKAŠA ZVEZDE: Igrač crveno- belih dobio prestižnu nagradu od Evrolige!
NEĆE DA IGRA ZA SRBIJU, ALI GA NI EVROPA NEĆE GLEDATI DUGO: Evo gde Barsin supertalenat nastavlja karijeru!