0

KONAČNO MUSTAFA: Zvezda vodi na poluvremenu meča protiv ekipe Zenita!

Objavljeno: 22.11.22 u 18:56

Veoma dobri crveno-beli!

Na poluvremenu prijateljskog susreta između Zenita i Crvene zvezde, klub iz Beograda vodi sa 1:0 golom Ibrahima Mustafe.

Pre meča intonirane su i himne obe države.

Osim toga, ruski navijači su veoma lepo dočekali delegaciju Crvene zvezde.

VELIČANSTVEN DOČEK RUSA: Fudbaleri Crvene zvezde u Rusiji kao u Beogradu – stadionom se orilo „Kosovo-Srbija“! (VIDEO)

Domaći su odlično otvorili meč i već u drugom minutu imali veliku priliku, međutim Nikola Vasiljević je pokazao da na njega itekako može da se računa.

Nakon toga, u 17. minutu ponovo se istakao golman Crvene zvezde, Bakaev je šutirao, ali je dobro reagovao Vasiljević, nakon što je prethodno skrenuo loptu posle centaršuta domaćih igrača.

Nastavili su sa udarima fudbaleri Zenita i samo minut kasnije Matuan je imao veliku priliku, međutim sa velikim samopouzdanjem je branio Nikola Vasiljević.

Kako to obično biva u fudbalu kada propustiš svoje šanse budeš kažnjen. Upravo to se desilo Zenitu u 23. minutu. Centrirao je Gobeljić sa desne strane, a odlično reagovao Ibrahim Mustafa glavom i pogodio mrežu ruske ekipe.

Opasna je Zvezda bila i u 28. minutu nakon pokušaja Aleksandra Kataija iz slobodnog udarca.

Do kraja prvog poluvremena Zenit je mogao do izjednačenja, ali je Kasijerin šut zaustavila stativa.