0
Katar 2022

ODLIČNA UTAKMICA, ALI GOLOVI IZOSTAJU: Senegal i Holandija u opasnom klinču na poluvremenu!

Objavljeno: 21.11.22 u 17:50

Fudbaleri Senegala i Holandije igraju svoj prvi duel na ovom Svetskom prvenstvu, a poslednji u prvoj rundi kada je grupa A u pitanju. Rezultat na poluvremenu je 0:0.

Poluvreme nisu obeležile prevelike prilike i pored pristojnog inteziteta tokom prvog dela igre. Obe ekipe su napadale u talasima, a najkonkretniji pojedinac trenutno je Ismaila Sar, koji je u nekoliko navrata namučio odbranu rivala. Sa druge strane, solidnu priliku je imao Frenki De Jong, ali izostala je završnica.