OVO NIJE DOBRO: Jedna od najboljih svetskih reprezentacija izgubila u generalnoj probi pred Katar!

Objavljeno: 18.11.22 u 18:26

Iznenađenje!

Fudbaleri reprezentacije Belgije poraženi su Egipta sa 2:1.

Afrikanci su vodili i sa 2:0, a tek u finišu meča su Belgijanci uspeli da ublaže poraz.

Prvi gol na utakmici viđen je u 33. minutu. Mostafa Muhamed je uspeo da savlada Kurtou i dovede svoj tim u prednost.

Na startu drugog poluvremena vođstvo Egipta duplirao je Trezege na asistenciju najveće zvezde egipatskog tima, Mohameda Salaha.

Za Belgiju, poraz je ublažio Ikoma-Lois Openda nakon dobre kombinacije sa Karaskom, igračem Atletiko Madrida.

Belgijancima dakle nije uspela generalna proba pred Svetsko prvenstvo u Kataru, dok se reprezentacija Egipta nije ni plasirala na Mundijal.

U Kataru, selekcija Belgije će za protivnike u grupi imati svetske vicešampione, Hrvatsku, a osim njih tu su i neugodne ekipe Kanade i Maroka.