0
Katar 2022

DVA GOLA ZA 2 MINUTA: Drugi pogodak za Tadića, pa Vlahović za veliku prednost Srbije! (VIDEO)

Objavljeno: 18.11.22 u 17:48

Ekspresna 2 gola za našu selekciju.

Kapiten Dušan Tadić, doneo je novo vođstvo fudbalskoj reprezentaciji Srbije u prijateljskom duelu sa Bahreinom i to u 50. minutu. Samo minut nakon toga, u strelce se upisao i Dušan Vlahović, za slavlje i rezultat 3:1.

Prvo je nakon sjajnog dodavanja Vlahovića, Tadić dobio loptu, koju je smireno poslao u mrežu Bahreina za 2:1.

Novi gol, stigao je neverovatno brzo. Kombinacija Ilića i Tadića, pa proigravanje Vlahovića, donelo je prednost od 2 gola razlike našem timu.

DOSADAŠNJI GOLOVI:

Pogodak za našu reprezentaciju postigao je Dušan Tadić u 8. minutu, nakon izvanredno izvedenog slobodnog udarca, ali su Bahreinci brzo izjednačili.

Posle nekoliko minuta, Stefan Mitrović je oborio jednog protivničkog fudbalera, dok je Jusuf bio siguran i tako postavio rezultat 1:1 u 14. minutu.