1

MILENKOVIĆ TRAGIČAR FIORENTINE: Nespretna reakcija srpskog štopera za rapsodiju ‘Rosonera’! (VIDEO)

Objavljeno: 13.11.22 u 20:01

Pobeda u poslednjim momentima utakmice.

Fudbaleri Milana su na svom stadionu dočekali ekipu Fiorentine u okviru 15. kola italijanske Serije A. U prvom delu susreta videli smo po jedan pogodak na obe strane.

Poveo je domaćin već u 2. minutu susreta preko sjajnog portugalca Rafaela Leaa, da bi na 1:1 poravnao vezista FiorentineBarak. To je ujedno bio i rezultat prvog dela susreta. Delovalo je kao da do kraja meča neće biti promene rezultata..

Ipak, Milan je jurišao do pobede, što im se isplatilo u samoj završnici. Igrao se 93. minut utakmice kada su ‘Rosoneri’ autogolom Nikole Milenkovića došli do prednosti i pobede.

Lider šampionata Napoli sada ima osam bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca, ekipu Milana.

U redovima Fiorentine, priliku u drugom poluvremenu su dobili Jović i Terzić, dok je čitav susret odigrao pomenuti Milenković.