0

MAĐIONIČAR: Andrija Živković pokazuje u kakvoj je formi, fenomenalan pogodak iz voleja – Piksi će biti prezadovoljan! (VIDEO)

Objavljeno: 13.11.22 u 21:11

Nastavlja sa sjajnim partijama.

Grčki PAOK je na svom terenu dočekao Volosa u okviru 13. kola grčkog šampionata. Trenutno se igra prvo poluvreme, a domaćini već imaju dva gola prednosti. P

Prvo je pogodio Oliveira sa bele tačke u 6. minutu susreta, da bi na 2:0 povećao srpski reprezentativac Andrija Živković, pogotkom u 30. minutu susreta.

Andriji je ovo prvi ligaški pogodak ove sezone.. Na prošlom meču upisao je asistenciju, pa je sada samo potvrdio sjajnu formu u kojoj se nalazi uoči Svetskog prvenstva u Kataru. Podsećamo, Piksi ga je stavio na spisak od 26 pozvanih igrača i očekuje se da Živković odigra bitnu ulogu.