0

DERBI MOSKVE PRIPAO JOKANOVIĆU: Dinamo pobedio CSKA – Zdjelar i Gajić nemoćni!

Objavljeno: 13.11.22 u 22:24

Odlična utakmica.

Dinamo Moskva, klub koji sa klupe predvodi Slaviša Jokanović, savladao je CSKA rezultatom 2:1.

Bilo je zaista mnogo borbe, tenzija, ali i prilika na obe strane u ovom velikom moskovskom derbiju. Domaći su došli do prednosti u 40. minutu preko Skopinceva.

Fomino mu je dodao loptu, a on je prebacio iskusnog golmana CSKA, Akinfejeva.

Na 2:0 povećao je Ngamelu nakon odličnog centaršuta. Nedugo nakon toga vraćena je neizvesnost u meč, s obzirom da je Oblakov smanjio prednost Dinama.

Do kraja momci Slaviše Jokanovića, preciznije Fomino, promašili su penal, ali pobeda se nije dovela u pitanje.

Saša Zdjelar je igrao od početka meča, dok je Milan Gajić igrao poslednjih 10 minuta.