0

PREMIJER LIGA: Darvin Nunjez doneo pobedu Liverpulu – Medison dao gol pa se povredio! (VIDEO)

Objavljeno: 12.11.22 u 18:20

Uzbudljivo u Premijer ligi.

Fudbaleri Liverpula savladali su Sautempton rezultatom 3:1 u 14. kolu Premijer lige.

Već u šestom minutu Redsi su načeli odbranu Svetaca. Robertson je ubacio loptu, a glavom je reagovao Roberto Firmino za slavlje publike na Enfildu.

Međutim, nije potrajalo dugo. Samo tri minuta kasnije ekipa Sautemptona servirala je hladan tuš domaćoj ekipi. Snalažljivi Če Adams stigao je do lopte pre Alisona, posle slobodnog udarca Vord-Prausa i zatresao mrežu.

Onda na scenu stupa Darvin Nunjez. Igrao se 21. minut kada je nakon asistencije Eliota, Nunjez volejom plasirao loptu za novo vođstvo.

Do poluvremena Darvin se još jednom upisao u strelce i tako, ispostaviće se, postavio konačan rezultat.

Fudbaleri Lestera savladali su Vest Hem sa 2:0, a strelac prvog gola za Lisice bio je Džejms Medison. Fudbaler koji je u odličnoj formi i koji je dobio poziv Gareta Sautgejta za Mundijal, zabrinuo je sve navijače Gordog Albiona s obzirom da je meč napustio zbog povrede.