0

DRAMA U NOVOM SADU PRIPALA VOŠI: Ozbiljan duel ozbiljnih ekipa!

Objavljeno: 12.11.22 u 21:28

Fudbaleri Vojvodine su nakon velike drame pobedom zatvorili jesenji deo šampionata, jer su na svom terenu savladali ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 2:1.

Prvo poluvreme je bilo puno ritma i priliak, a domaćima je VAR poništio kazneni udarac. Poveli su na startu drugog poluvremena, a u pitanju je autogol Ponjevića. Rezultatje duplirao Veljko Simić deset minuta kasnije. Da neizvesnost bude ogromna, postarao se Miloš Vidović koji je smanjio rezutlat, a u finišu su gosti propustili nekoliko odličnih prilika za osvajanje boda.